FFF HA04705000J0G
HA04705000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA04705000J0G
Brief Description
381 TB SPRING CLAMP 90D
Datasheet Download
HA04705000J0G.pdf
Availability of HA04705000J0G
QUANTITY
HA04705000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA04705000J0G
Internal Part NumberEIS-HA04705000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,112
Number of Levels1
Positions Per Level4
Pitch0.150" (3.81mm)
Mating OrientationVertical with Board
Current6A
Voltage300V
Wire Gauge16-26 AWG
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA04705000J0G
Related LinksHA0470, HA04705000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA04705000J0G Details Description
Related parts for HA04705000J0G
PANEL CABLE datasheet.pdf
RES SMD 137 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 22A 4.2 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 16V 20% 2824 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
DIODE GEN PURP REV 1.4KV DO205AA datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST FLYBK INV 10DFN datasheet.pdf
STD TIM MK2 GEH 2P datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf