FFF HA15315000J0G
HA15315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA15315000J0G
Brief Description
500 TB SPRING CLAMP 180D
Datasheet Download
HA15315000J0G.pdf
Availability of HA15315000J0G
QUANTITY
HA15315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA15315000J0G
Internal Part NumberEIS-HA15315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,025
Number of Levels1
Positions Per Level15
Pitch0.197" (5.00mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current10A
Voltage300V
Wire Gauge14-24 AWG
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA15315000J0G
Related LinksHA1531, HA15315000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA15315000J0G Details Description
Related parts for HA15315000J0G
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
HVT-C-BU.AU.1,5 QMM datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) datasheet.pdf
OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
KK 100 HDR FLAT VERT 20 AU 16POS datasheet.pdf
RES 301 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 5% 63VDC AXIAL datasheet.pdf