FFF HA16715000J0G
HA16715000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA16715000J0G
Brief Description
381 TB SPRING CLAMP 180D
Datasheet Download
HA16715000J0G.pdf
Availability of HA16715000J0G
QUANTITY
HA16715000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA16715000J0G
Internal Part NumberEIS-HA16715000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,016
Number of Levels1
Positions Per Level16
Pitch0.150" (3.81mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current6A
Voltage300V
Wire Gauge16-26 AWG
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA16715000J0G
Related LinksHA1671, HA16715000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA16715000J0G Details Description
Related parts for HA16715000J0G
RES SMD 2.21KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 500V X7R 1812 datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER SGL 8B 16TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 2KV X7R 2220 datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10V 10% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 25POS PIN datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
ANGL PWR DIST BX 125V15A 25 datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 16V X6S 0402 datasheet.pdf
Virtex⑩-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf