FFF HA21005000J0G
HA21005000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA21005000J0G
Brief Description
508 TB SPRING CLAMP 90D
Datasheet Download
HA21005000J0G.pdf
Availability of HA21005000J0G
QUANTITY
HA21005000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA21005000J0G
Internal Part NumberEIS-HA21005000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,010
Number of Levels1
Positions Per Level21
Pitch0.200" (5.08mm)
Mating OrientationVertical with Board
Current10A
Voltage300V
Wire Gauge14-24 AWG
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA21005000J0G
Related LinksHA2100, HA21005000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA21005000J0G Details Description
Related parts for HA21005000J0G
IC DELAY LINE 16TAP 54NS 16SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
DIODE MODULE 50V 150A 2TOWER datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 31MA 125VAC/VDC RAD datasheet.pdf
IC CHARGER BATTERY 28-TQFN datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 900VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ12 13 OLIV datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS INLINE SKT datasheet.pdf