FFF HA22305000J0G
HA22305000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA22305000J0G
Brief Description
500 TB SPRING CLAMP 90D
Datasheet Download
HA22305000J0G.pdf
Availability of HA22305000J0G
QUANTITY
HA22305000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA22305000J0G
Internal Part NumberEIS-HA22305000J0G
Number of Levels1
Positions Per Level22
Pitch0.197" (5.00mm)
Mating OrientationVertical with Board
Current10A
Voltage300V
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA22305000J0G
Related LinksHA2230, HA22305000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA22305000J0G Details Description
Related parts for HA22305000J0G
RES SMD 432 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 200POS .025" GOLD datasheet.pdf
CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 11-13 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
RES 9.31K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC SGL USB-TO-UART BRIDGE 24QFN datasheet.pdf
RES 220 OHM 2.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 816K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 1A 272 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS PIN datasheet.pdf