FFF HA24315000J0G
HA24315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA24315000J0G
Brief Description
500 TB SPRING CLAMP 180D
Datasheet Download
HA24315000J0G.pdf
Availability of HA24315000J0G
QUANTITY
HA24315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA24315000J0G
Internal Part NumberEIS-HA24315000J0G
Number of Levels1
Positions Per Level24
Pitch0.197" (5.00mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current10A
Voltage300V
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA24315000J0G
Related LinksHA2431, HA24315000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA24315000J0G Details Description
Related parts for HA24315000J0G
IDC CABLE - MPR26K/MC26M/MPR26K datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK .2" TOP 4POS datasheet.pdf
Connector Receptacle 3 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES SMD 3.92K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
RELAY SSR 25A BUILT-IN CT M3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
IC AMP VCO BUFFER DIFF SOT23-6 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.4V 3A 15W datasheet.pdf
TRANS NPN 350W 1025MHZ-1150MHZ datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 3RD-LEVEL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS SKT datasheet.pdf