3M HDBB-335-1-250
HDBB-335-1-250 picture photo
Mfg. Part Number
HDBB-335-1-250
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
HEATSHRINK HEAVY DUTY BRKOUT BOO
Datasheet Download
HDBB-335-1-250.pdf
Availability of HDBB-335-1-250
QUANTITY
HDBB-335-1-250 Order Process
Ship out your order
Specifications of HDBB-335-1-250
Internal Part NumberEIS-HDBB-335-1-250
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HDBB-335-1-250
Related LinksHDBB-33, HDBB-335-1-250 Datasheet, 3M Distributor
HDBB-335-1-250 Details Description
Related parts for HDBB-335-1-250
CAP TANT POLY 150UF 8V 2917 datasheet.pdf
RES SMD 39K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 53.6OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 25 OHM 5% 225W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 44POS GOLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
RES 1K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf