3M HDBB-345-1-250
HDBB-345-1-250 picture photo
Mfg. Part Number
HDBB-345-1-250
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
HEATSHRINK HEAVY DUTY BRKOUT BOO
Datasheet Download
HDBB-345-1-250.pdf
Availability of HDBB-345-1-250
QUANTITY
HDBB-345-1-250 Order Process
Ship out your order
Specifications of HDBB-345-1-250
Internal Part NumberEIS-HDBB-345-1-250
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HDBB-345-1-250
Related LinksHDBB-34, HDBB-345-1-250 Datasheet, 3M Distributor
HDBB-345-1-250 Details Description
Related parts for HDBB-345-1-250
CAP ALUM 56UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
BASE BLOCK (MECH FEED) datasheet.pdf
RES 2.43K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES SMD 56.2 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
"MICRO 51C P 36"" YEL FLOAT NI" datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf