TDK Corporation HF2422-333Y0R6-T01
HF2422-333Y0R6-T01 picture photo
Mfg. Part Number
HF2422-333Y0R6-T01
Brief Description
FILTER LINE 33MH 0.6A VERTICAL
Datasheet Download
HF2422-333Y0R6-T01.pdf
Availability of HF2422-333Y0R6-T01
QUANTITY
HF2422-333Y0R6-T01 Order Process
Ship out your order
Specifications of HF2422-333Y0R6-T01
Internal Part NumberEIS-HF2422-333Y0R6-T01
Number of Lines2
Inductance33mH
Current600mA
DC Resistance (DCR)1.2 Ohm Max
Impedance-
Operating Temperature-20°C ~ 120°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension1.024" L x 1.024" W (26.00mm x 26.00mm)
Height (Max)0.866" (22.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HF2422-333Y0R6-T01
Related LinksHF2422-33, HF2422-333Y0R6-T01 Datasheet, TDK Corporation Distributor
HF2422-333Y0R6-T01 Details Description
Related parts for HF2422-333Y0R6-T01
PTC RESETTABLE .90A 30V KINK AMO datasheet.pdf
LED 2HI 3MM YEL/GRN BICLR PC MNT datasheet.pdf
IC SWITCH SMBUS DUAL HISD 8MSOP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 250V 100MA SOT-23 datasheet.pdf
CAP TANT 680UF 2.5V 10% 2917 datasheet.pdf
IC INVERTER 8-INPUT 20SOEIAJ datasheet.pdf
RES 113K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
STRNGLT 192.5' 12/3 55 16'LEAD datasheet.pdf
POS TRANS-XDCR LFT 6 IN 5K/1.0% datasheet.pdf
MOD LASER DWDM 8X50GHZ 120KM datasheet.pdf
MICRO 31 M 30" RBW datasheet.pdf