TE Connectivity Raychem Cable Protection HM-523841-1.5-8A
HM-523841-1.5-8A picture photo
Mfg. Part Number
HM-523841-1.5-8A
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
HM-523841-1.5-8A.pdf
Availability of HM-523841-1.5-8A
QUANTITY
HM-523841-1.5-8A Order Process
Ship out your order
Specifications of HM-523841-1.5-8A
Internal Part NumberEIS-HM-523841-1.5-8A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,500
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesHM
Packaging1500 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size2.06" x 3.31" (52.3mm x 84.1mm)
MaterialMetallized Polyester
ColorSilver
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HM-523841-1.5-8A
HM-523841-1.5-8A Details Description
Related parts for HM-523841-1.5-8A
BUZZER MAGNETIC 3.6V 9MM SMD datasheet.pdf