FFF HM2R02PA5108E9LF
HM2R02PA5108E9LF picture photo
Mfg. Part Number
HM2R02PA5108E9LF
Brief Description
MPACS 5R RA REC "B" 25P
Datasheet Download
HM2R02PA5108E9LF.pdf
Availability of HM2R02PA5108E9LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
HM2R02PA5108E9LF Order Process
Ship out your order
Specifications of HM2R02PA5108E9LF
Internal Part NumberEIS-HM2R02PA5108E9LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN OtherMPACS Receptacles Material 02/Jul/2014
Standard Package288
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Hard Metric, Standard
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HM2R02PA5108E9LF
Related LinksHM2R02PA, HM2R02PA5108E9LF Datasheet, FFF Distributor
HM2R02PA5108E9LF Details Description
Related parts for HM2R02PA5108E9LF
SWITCH TACTILE SPDT 0.02A 15V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34-PCM datasheet.pdf
IC REG LDO 3.5V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS WALL MT PINS datasheet.pdf
RES 137 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB datasheet.pdf
IC REG LDO 2.1V 30MA SNT6A datasheet.pdf