FFF HM2R10PA5100E9LF
HM2R10PA5100E9LF picture photo
Mfg. Part Number
HM2R10PA5100E9LF
Brief Description
MPACS 5R RA REC
Datasheet Download
HM2R10PA5100E9LF.pdf
Availability of HM2R10PA5100E9LF
QUANTITY
HM2R10PA5100E9LF Order Process
Ship out your order
Specifications of HM2R10PA5100E9LF
Internal Part NumberEIS-HM2R10PA5100E9LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationHM2R Resin 19/Oct/2015
PCN OtherMPACS Receptacles Material 02/Jul/2014
Standard Package288
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HM2R10PA5100E9LF
Related LinksHM2R10PA, HM2R10PA5100E9LF Datasheet, FFF Distributor
HM2R10PA5100E9LF Details Description
Related parts for HM2R10PA5100E9LF
MOSFET N-CH 40V 10A 8-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 8.5A 23 MOHM TH datasheet.pdf
VARISTOR 675V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.18UF 250V X7R 1812 datasheet.pdf
CONN RCPT 48POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
COUNTER HOUR METER datasheet.pdf
CAP CER 11PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf