FFF HM2R10PA5101N9STLF
HM2R10PA5101N9STLF picture photo
Mfg. Part Number
HM2R10PA5101N9STLF
Brief Description
MPACS 5R RA RCP
Datasheet Download
HM2R10PA5101N9STLF.pdf
Availability of HM2R10PA5101N9STLF
QUANTITY
HM2R10PA5101N9STLF Order Process
Ship out your order
Specifications of HM2R10PA5101N9STLF
Internal Part NumberEIS-HM2R10PA5101N9STLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationHM2R Resin 19/Oct/2015
PCN OtherMPACS Receptacles Material 02/Jul/2014
Standard Package1,024
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HM2R10PA5101N9STLF
Related LinksHM2R10PA5, HM2R10PA5101N9STLF Datasheet, FFF Distributor
HM2R10PA5101N9STLF Details Description
Related parts for HM2R10PA5101N9STLF
CONN BACKSHELL DB25 90DEG METAL datasheet.pdf
RES SMD 56K OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE datasheet.pdf
RES SMD 4.02 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC CLK DVR PLL 3.3 PROGR 96FBGA datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN 05VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
DEVICE MARKER CC 85/54 04MM MC datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 49POS THRUHL datasheet.pdf