Murata Electronics North America HPH-3.3/70-D48NBL2Y
HPH-3.3/70-D48NBL2Y picture photo
Mfg. Part Number
HPH-3.3/70-D48NBL2Y
Brief Description
Isolated, Low VOUT to 70A, Half-Brick DC/DC Converters
Datasheet Download
HPH-3.3/70-D48NBL2Y.pdf
Availability of HPH-3.3/70-D48NBL2Y
QUANTITY
HPH-3.3/70-D48NBL2Y Order Process
Ship out your order
Specifications of HPH-3.3/70-D48NBL2Y
Internal Part NumberEIS-HPH-3.3/70-D48NBL2Y
Delivery TimeIn stock, ship HPH-3.3/70-D48NBL2Y today.
SeriesHPH-3.3/70-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPH-3.3/70-D48NBL2Y
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksHPH-3.3/7, HPH-3.3/70-D48NBL2Y Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
HPH-3.3/70-D48NBL2Y Details Description
Related parts for HPH-3.3/70-D48NBL2Y
TOOL CRIMPER AMP SMF/SRF ROUND datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 56K OHM 6SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 WW datasheet.pdf
IC QUAD BISTABLE LATCH 16-DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 4V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
RES 137K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 267 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH LIMIT WHEEL PLUNG SPDT datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf