Murata Electronics North America HPH-3.3/70-D48NL1C
HPH-3.3/70-D48NL1C picture photo
Mfg. Part Number
HPH-3.3/70-D48NL1C
Brief Description
Isolated, Low VOUT to 70A, Half-Brick DC/DC Converters
Datasheet Download
HPH-3.3/70-D48NL1C.pdf
Availability of HPH-3.3/70-D48NL1C
QUANTITY
HPH-3.3/70-D48NL1C Order Process
Ship out your order
Specifications of HPH-3.3/70-D48NL1C
Internal Part NumberEIS-HPH-3.3/70-D48NL1C
Delivery TimeIn stock, ship HPH-3.3/70-D48NL1C today.
SeriesHPH-3.3/70
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPH-3.3/70-D48NL1C
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksHPH-3.3/7, HPH-3.3/70-D48NL1C Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
HPH-3.3/70-D48NL1C Details Description
Related parts for HPH-3.3/70-D48NL1C
FUSE BRD MNT 1.6A 250VAC/VDC RAD datasheet.pdf
CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 810NH SMD datasheet.pdf
EVALUATION MOD FOR CDCM7005-BGA datasheet.pdf
RES SMD 3M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
Crystal 12.2880MHz 30ppm 10pF 80 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
RES 604 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH datasheet.pdf