Murata Electronics North America HPH-3.3/70-D48NY
HPH-3.3/70-D48NY picture photo
Mfg. Part Number
HPH-3.3/70-D48NY
Brief Description
Isolated, Low VOUT to 70A, Half-Brick DC/DC Converters
Datasheet Download
HPH-3.3/70-D48NY.pdf
Availability of HPH-3.3/70-D48NY
QUANTITY
HPH-3.3/70-D48NY Order Process
Ship out your order
Specifications of HPH-3.3/70-D48NY
Internal Part NumberEIS-HPH-3.3/70-D48NY
Delivery TimeIn stock, ship HPH-3.3/70-D48NY today.
SeriesHPH-3.3/7
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPH-3.3/70-D48NY
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksHPH-3.3/, HPH-3.3/70-D48NY Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
HPH-3.3/70-D48NY Details Description
Related parts for HPH-3.3/70-D48NY
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
DIE ASP-AA5QD1087E1 datasheet.pdf
CONN FFC FPC TOP 9POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf
SWITCH LIMIT WHEEL PLUNG SPDTX4 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf