Murata Electronics North America HPH-3.3/70-D48PHL2Y
HPH-3.3/70-D48PHL2Y picture photo
Mfg. Part Number
HPH-3.3/70-D48PHL2Y
Brief Description
Isolated, Low VOUT to 70A, Half-Brick DC/DC Converters
Datasheet Download
HPH-3.3/70-D48PHL2Y.pdf
Availability of HPH-3.3/70-D48PHL2Y
QUANTITY
HPH-3.3/70-D48PHL2Y Order Process
Ship out your order
Specifications of HPH-3.3/70-D48PHL2Y
Internal Part NumberEIS-HPH-3.3/70-D48PHL2Y
Delivery TimeIn stock, ship HPH-3.3/70-D48PHL2Y today.
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPH-3.3/70-D48PHL2Y
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksHPH-3.3/7, HPH-3.3/70-D48PHL2Y Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
HPH-3.3/70-D48PHL2Y Details Description
Related parts for HPH-3.3/70-D48PHL2Y
CONN HEADER 20POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 576 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK SPDT 1A 45DEG datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 5A 48V datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER 17POS SMD SNGL ROW datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
762 TB SOCKET WF VER datasheet.pdf
OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf