Murata Electronics North America HPQ-3.3/50-D48NC
HPQ-3.3/50-D48NC picture photo
Mfg. Part Number
HPQ-3.3/50-D48NC
Datasheet Download
HPQ-3.3/50-D48NC.pdf
Availability of HPQ-3.3/50-D48NC
QUANTITY
HPQ-3.3/50-D48NC Order Process
Ship out your order
Specifications of HPQ-3.3/50-D48NC
Internal Part NumberEIS-HPQ-3.3/50-D48NC
Delivery TimeIn stock, ship HPQ-3.3/50-D48NC today.
SeriesHPQ-3.3/5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPQ-3.3/50-D48NC
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksHPQ-3.3/, HPQ-3.3/50-D48NC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
HPQ-3.3/50-D48NC Details Description
Related parts for HPQ-3.3/50-D48NC
CONN EDGECARD 88POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC EMBEDDED PC MAIN CLK 56TSSOP datasheet.pdf
IC ADC 16BIT PAR/SRL 25MSP 52QFN datasheet.pdf
RES 2.37 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 50V JB 0805 datasheet.pdf
XMA S.STEEL (AC ONLY) 1NC 3M CBL datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
ST-5ES1N8A9K02S datasheet.pdf
CONN D-SUB 25POS R/A PRESS FIT datasheet.pdf