Murata Electronics North America HPQ-3.3/50-D48NHY
HPQ-3.3/50-D48NHY picture photo
Mfg. Part Number
HPQ-3.3/50-D48NHY
Datasheet Download
HPQ-3.3/50-D48NHY.pdf
Availability of HPQ-3.3/50-D48NHY
QUANTITY
HPQ-3.3/50-D48NHY Order Process
Ship out your order
Specifications of HPQ-3.3/50-D48NHY
Internal Part NumberEIS-HPQ-3.3/50-D48NHY
Delivery TimeIn stock, ship HPQ-3.3/50-D48NHY today.
SeriesHPQ-3.3/50
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPQ-3.3/50-D48NHY
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksHPQ-3.3/, HPQ-3.3/50-D48NHY Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
HPQ-3.3/50-D48NHY Details Description
Related parts for HPQ-3.3/50-D48NHY
REGULATOR 5VIN 40A HORZ datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 8SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 400KHZ SOT23-5 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT 54POS INLINE PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
TV 6C 6#22D SKT J/N RECP datasheet.pdf
10UF 50V 6,3X5MM 85C 1500H datasheet.pdf