Murata Electronics North America HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y
HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y picture photo
Mfg. Part Number
HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y
Datasheet Download
HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y.pdf
Availability of HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y
QUANTITY
HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y Order Process
Ship out your order
Specifications of HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y
Internal Part NumberEIS-HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y
Delivery TimeIn stock, ship HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y today.
SeriesHPQ-3.3/50-D
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y
MURATA Product CategoryMURATA Components
HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y Details Description
Related parts for HPQ-3.3/50-D48PBHL2Y
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES 402K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
BCF 3.81/15/180LRZE SN BK BX datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 68PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
350 TB SOCKET WF VER B/T datasheet.pdf
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 7.5A datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf