Hirose Electric Co Ltd HRFC-AT11K-A03(62)
HRFC-AT11K-A03(62) picture photo
Mfg. Part Number
HRFC-AT11K-A03(62)
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Attenuators
Brief Description
CONN FC ATTENUATOR 3DB
Datasheet Download
HRFC-AT11K-A03(62).pdf
Availability of HRFC-AT11K-A03(62)
QUANTITY
HRFC-AT11K-A03(62) Order Process
Ship out your order
Specifications of HRFC-AT11K-A03(62)
Internal Part NumberEIS-HRFC-AT11K-A03(62)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Attenuators
SeriesHRFC
Attenuation Value3dB
TypeFC, Singlemode, Dual Window
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HRFC-AT11K-A03(62)
Related LinksHRFC-AT11, HRFC-AT11K-A03(62) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
HRFC-AT11K-A03(62) Details Description
Related parts for HRFC-AT11K-A03(62)
SENSOR ABS PRESS 16.68 PSI MAX datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 200MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC REG CTRLR SGL POS ADJ 8-DIP datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD SGL 16TSSO datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM 14-SOP datasheet.pdf
OSC XO 137.472MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 11POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
RES 1.49M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 25V 10% X6S 0805 datasheet.pdf