3M HSHM-H125B5-5CP1-TG50
HSHM-H125B5-5CP1-TG50 picture photo
Mfg. Part Number
HSHM-H125B5-5CP1-TG50
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
HARD METRIC BACKPLANE CONN STD
Datasheet Download
HSHM-H125B5-5CP1-TG50.pdf
Availability of HSHM-H125B5-5CP1-TG50
QUANTITY
HSHM-H125B5-5CP1-TG50 Order Process
Ship out your order
Specifications of HSHM-H125B5-5CP1-TG50
Internal Part NumberEIS-HSHM-H125B5-5CP1-TG50
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package720
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HSHM-H125B5-5CP1-TG50
Related LinksHSHM-H125B, HSHM-H125B5-5CP1-TG50 Datasheet, 3M Distributor
HSHM-H125B5-5CP1-TG50 Details Description
Related parts for HSHM-H125B5-5CP1-TG50
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
RES SMD 0.25 OHM 5% 35W DPAK datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 15W datasheet.pdf
IC REG LDO 2.7V 0.2A SOT23-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
RES 15K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 665K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED WARM WHT 3100K 2500MA datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 15A 24VDC PUSH-PULL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD80 datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO-219AB datasheet.pdf
OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf