Vishay/BCcomponents HSZ220KAQSDEKR
HSZ220KAQSDEKR picture photo
Mfg. Part Number
HSZ220KAQSDEKR
Brief Description
CAP CER 22PF 500V Y5T RADIAL
Datasheet Download
HSZ220KAQSDEKR.pdf
Availability of HSZ220KAQSDEKR
QUANTITY
HSZ220KAQSDEKR Order Process
Ship out your order
Specifications of HSZ220KAQSDEKR
Internal Part NumberEIS-HSZ220KAQSDEKR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
PackagingBulk
Capacitance22pF
Tolerance±10%
Voltage - Rated500V
Temperature CoefficientY5T
Mounting TypeThrough Hole
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / CaseRadial, Disc
Size / Dimension0.236" Dia (6.00mm)
Height - Seated (Max)0.354" (9.00mm)
Thickness (Max)-
Lead Spacing0.197" (5.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HSZ220KAQSDEKR
Related LinksHSZ220K, HSZ220KAQSDEKR Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
HSZ220KAQSDEKR Details Description
Related parts for HSZ220KAQSDEKR
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 180PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
IC FPGA 500K GATES 512KB 208PQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
MULTI-PAIR 4COND 24AWG SHLD 100' datasheet.pdf
CONN PWR JACK DC RA SMD datasheet.pdf
15P F HD WATER RES 4-40 SPCR datasheet.pdf
FEED THRU CAP datasheet.pdf
OSC VCTCXO 26.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf