TE Connectivity Raychem Cable Protection HW-101508-2.5-9
HW-101508-2.5-9 picture photo
Mfg. Part Number
HW-101508-2.5-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
HW-101508-2.5-9.pdf
Availability of HW-101508-2.5-9
QUANTITY
HW-101508-2.5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of HW-101508-2.5-9
Internal Part NumberEIS-HW-101508-2.5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,500
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesHW
Packaging2500 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size4.00" x 2.00" (101.6mm x 50.8mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW-101508-2.5-9
HW-101508-2.5-9 Details Description
Related parts for HW-101508-2.5-9
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
108LF 10.8MM RT ANG PIN 4/5 datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 0.27UF 630V X7R 2220 datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 1.72K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 126K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 34POS 2.54MM T/H GOLD datasheet.pdf
RES 1.3333K OHM 0.6W 0.01% RAD datasheet.pdf
IC SLIC 1CH UNIV 145V 48TQFP datasheet.pdf