TE Connectivity Raychem Cable Protection HW-165051-25-9
HW-165051-25-9 picture photo
Mfg. Part Number
HW-165051-25-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL HW HI TACK POLY 16.5X5.1MM
Datasheet Download
HW-165051-25-9.pdf
Availability of HW-165051-25-9
QUANTITY
HW-165051-25-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of HW-165051-25-9
Internal Part NumberEIS-HW-165051-25-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesHW
Packaging25000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW-165051-25-9
Related LinksHW-1650, HW-165051-25-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
HW-165051-25-9 Details Description
Related parts for HW-165051-25-9
CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.25A SOT23-5 datasheet.pdf
RES 680 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CASE RECTANGULAR 16 SERIES MOM datasheet.pdf
PLASTIC PENDANT 4BTN ONE SPEED datasheet.pdf
CABLE CAT6A 8COND 23AWG 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RIVET SNAP 0.390" NYLON WHITE datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM datasheet.pdf
DSUB 50 F PCB STR .154 MH ZINC datasheet.pdf