TE Connectivity Raychem Cable Protection HW-203127-10-9
HW-203127-10-9 picture photo
Mfg. Part Number
HW-203127-10-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
HW-203127-10-9.pdf
Availability of HW-203127-10-9
QUANTITY
HW-203127-10-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of HW-203127-10-9
Internal Part NumberEIS-HW-203127-10-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesHW
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.80" x 0.50" (20.3mm x 12.7mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW-203127-10-9
Related LinksHW-2031, HW-203127-10-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
HW-203127-10-9 Details Description
Related parts for HW-203127-10-9
DC/DC CONVERTER 3.3V 20W datasheet.pdf
IC DECODER VID MULTIFORM 80LQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 37POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC FPGA 115 I/O 208QFP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 5W SMBJ datasheet.pdf
GIGA-ACCESSETHERLINX-II, TX/4 + datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN datasheet.pdf