TE Connectivity Raychem Cable Protection HW-254127-10-9
HW-254127-10-9 picture photo
Mfg. Part Number
HW-254127-10-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
HW-254127-10-9.pdf
Availability of HW-254127-10-9
QUANTITY
HW-254127-10-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of HW-254127-10-9
Internal Part NumberEIS-HW-254127-10-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesHW
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW-254127-10-9
Related LinksHW-2541, HW-254127-10-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
HW-254127-10-9 Details Description
Related parts for HW-254127-10-9
TRANS NPN 2GHZ SMD datasheet.pdf
RES 102K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 3W DO204AL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD datasheet.pdf
IC EMBEDDED PC MAIN CLK 56TSSOP datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRGHT SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 28 Circuit 0.433" (11.00mm) datasheet.pdf