TE Connectivity Raychem Cable Protection HW-254127-10-9
HW-254127-10-9 picture photo
Mfg. Part Number
HW-254127-10-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
HW-254127-10-9.pdf
Availability of HW-254127-10-9
QUANTITY
HW-254127-10-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of HW-254127-10-9
Internal Part NumberEIS-HW-254127-10-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesHW
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW-254127-10-9
Related LinksHW-2541, HW-254127-10-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
HW-254127-10-9 Details Description
Related parts for HW-254127-10-9
CONN HEADER 78POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
CONV A/D 10BIT 40MSPS 28-SSOP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES SMD 2.61K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC REG BOOST INV ADJ 3A 14DFN datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf