TE Connectivity Raychem Cable Protection HW-762127-1-9
HW-762127-1-9 picture photo
Mfg. Part Number
HW-762127-1-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
HW-762127-1-9.pdf
Availability of HW-762127-1-9
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
HW-762127-1-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of HW-762127-1-9
Internal Part NumberEIS-HW-762127-1-9
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesHW
Packaging1000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size3.00" x 5.00" (76.2mm x 127.0mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW-762127-1-9
Related LinksHW-762, HW-762127-1-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
HW-762127-1-9 Details Description
Related parts for HW-762127-1-9
CONN CAP FOR SIZE 16 RECEPT datasheet.pdf
EVAL KIT FOR MAX125 datasheet.pdf
CONN RCPT 46POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
MINI-DIN 3P FML SHLD W/ FERRITE datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
FILTER 1-PHASE GEN PURPOSE 10A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
ROTARY NON-CONTACT ANALOG SENSOR datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPDT 16A datasheet.pdf