FFF HW12505000J0G
HW12505000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HW12505000J0G
Brief Description
508 TB SPR PLU DOWN/SIDE
Datasheet Download
HW12505000J0G.pdf
Availability of HW12505000J0G
QUANTITY
HW12505000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HW12505000J0G
Internal Part NumberEIS-HW12505000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,000
Number of Levels1
Pitch0.200" (5.08mm)
Wire Gauge or Range - mm²-
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Contact Mating FinishTin
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW12505000J0G
Related LinksHW1250, HW12505000J0G Datasheet, FFF Distributor
HW12505000J0G Details Description
Related parts for HW12505000J0G
FUSE GLASS 10A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
RES SMD 523 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 35A 2.93 MOHM datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 27PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 7.62MM datasheet.pdf
POT 1 OHM 25W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
TRANSISTOR 11W 36V 3.10-3.40GHZ datasheet.pdf
PWRBLADE R/A LF REC datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 10/ SM datasheet.pdf