C&K Components HW150VC1
HW150VC1 picture photo
Mfg. Part Number
HW150VC1
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SWITCH PUSHBUTTON
Datasheet Download
HW150VC1.pdf
Availability of HW150VC1
QUANTITY
HW150VC1 Order Process
Ship out your order
Specifications of HW150VC1
Internal Part NumberEIS-HW150VC1
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW150VC1
Related LinksHW15, HW150VC1 Datasheet, C&K Components Distributor
HW150VC1 Details Description
Related parts for HW150VC1
CONN HOUSING 1POS BLU POWER LOCK datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 200NS 28TSOP datasheet.pdf
FIXED IND 3.3NH 850MA 60 MOHM datasheet.pdf
IC DRIVER DISPLAY LED 40DIP datasheet.pdf
RES SMD 9.31K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TXRX 4BIT DUAL 3STATE 16TSSOP datasheet.pdf
SUPERSEAL 2 POS. TAB HOUSING datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 6.3V 20% 2312 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
DUAL OVERCURRENT RELAY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf