Sensata Technologies/Airpax IAGH666-1-61-.100-91
IAGH666-1-61-.100-91 picture photo
Mfg. Part Number
IAGH666-1-61-.100-91
Datasheet Download
IAGH666-1-61-.100-91.pdf
Availability of IAGH666-1-61-.100-91
QUANTITY
IAGH666-1-61-.100-91 Order Process
Ship out your order
Specifications of IAGH666-1-61-.100-91
Internal Part NumberEIS-IAGH666-1-61-.100-91
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating100mA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IAGH666-1-61-.100-91
Related LinksIAGH666-1-, IAGH666-1-61-.100-91 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IAGH666-1-61-.100-91 Details Description
Related parts for IAGH666-1-61-.100-91
IC DETECTOR VOLTAGE 2.7V 5TSOP datasheet.pdf
IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-SOIC datasheet.pdf
RES 85 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
UMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 3.7K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 50.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 604 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf