Sensata Technologies/Airpax IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11
IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11 picture photo
Mfg. Part Number
IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11
Datasheet Download
IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11.pdf
Availability of IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11
QUANTITY
IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11 Order Process
Ship out your order
Specifications of IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11
Internal Part NumberEIS-IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11
IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11 Details Description
Related parts for IAGH666-1REC4-41-10.0-AB-11
RES SMD 4.12K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 2K 28SSOP datasheet.pdf
FAN BLOWER 25X10MM 5VDC WIRE datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 36-72VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
RES SMD 715 OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 5W datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR BOX W/10 SLOTS datasheet.pdf
OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf
SWITCH SELECTOR SPST-NC 10A 120V datasheet.pdf
4UF 50V 6.3X17.5 85C AXI datasheet.pdf