Sensata Technologies/Airpax IAGN111-1REC5-72-2.50
IAGN111-1REC5-72-2.50 picture photo
Mfg. Part Number
IAGN111-1REC5-72-2.50
Datasheet Download
IAGN111-1REC5-72-2.50.pdf
Availability of IAGN111-1REC5-72-2.50
QUANTITY
IAGN111-1REC5-72-2.50 Order Process
Ship out your order
Specifications of IAGN111-1REC5-72-2.50
Internal Part NumberEIS-IAGN111-1REC5-72-2.50
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating2.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IAGN111-1REC5-72-2.50
Related LinksIAGN111-1R, IAGN111-1REC5-72-2.50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IAGN111-1REC5-72-2.50 Details Description
Related parts for IAGN111-1REC5-72-2.50
RES 4.7M OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1W DO41 datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 1.3A 53.04 MOHM datasheet.pdf
CABLE IP68 MINI B-MINI A USB 3M datasheet.pdf
CONN RING STR 18-14AWG M5 datasheet.pdf
SCR NON-SENS 600V 12A DPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR DF1E datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1A datasheet.pdf