Sensata Technologies/Airpax IALHK20-40001-50
IALHK20-40001-50 picture photo
Mfg. Part Number
IALHK20-40001-50
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IALHK20-40001-50.pdf
Availability of IALHK20-40001-50
QUANTITY
IALHK20-40001-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of IALHK20-40001-50
Internal Part NumberEIS-IALHK20-40001-50
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IALHK20-40001-50
Related LinksIALHK20-, IALHK20-40001-50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IALHK20-40001-50 Details Description
Related parts for IALHK20-40001-50
CONN EDGECARD 120PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16SOEIAJ datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
RES 24 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 28.7 OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 600 I/O 1157FCBGA datasheet.pdf
SENSOR PROX 4CH 5M 12-24VDC NPN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100" datasheet.pdf