| Internal Part Number | EIS-IALNK1-1-51-7.50-K | |
| Current Rating | 7.5A | |
| Voltage Rating - AC | - | |
| Voltage Rating - DC | - | |
| Number of Poles | 1 | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | IALNK1-1-51-7.50-K | |
 | RG1608N-471-W-T5 | RES SMD 470 OHM 0.05% 1/10W 0603 | datasheet.pdf | |
 | RBM22DCTH | CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD | datasheet.pdf | |
 | LT3684IDD#PBF | IC REG BUCK ADJ 2A 10DFN | datasheet.pdf | |
 | PSU14515 | CAP ALUM 145UF 125V QC TERM | datasheet.pdf | |
| 537202000 | HDWR ADHESIVE WASHER M SERIES | datasheet.pdf | ||
 | ISL88031IU8EAZ | IC VOLT MONITOR QUINT 8-MSOP | datasheet.pdf | |
 | ATS-17B-12-C1-R0 | HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT | datasheet.pdf | |
 | MS3476A22-41P | CONN PLUG 41POS STRAIGHT PINS | datasheet.pdf | |
 | 4-1825137-9 | SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V | datasheet.pdf | |