Sensata Technologies/Airpax IALNK11-39536-5
IALNK11-39536-5 picture photo
Mfg. Part Number
IALNK11-39536-5
Datasheet Download
IALNK11-39536-5.pdf
Availability of IALNK11-39536-5
QUANTITY
IALNK11-39536-5 Order Process
Ship out your order
Specifications of IALNK11-39536-5
Internal Part NumberEIS-IALNK11-39536-5
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
Actuator TypeToggle
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IALNK11-39536-5
Related LinksIALNK11, IALNK11-39536-5 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IALNK11-39536-5 Details Description
Related parts for IALNK11-39536-5
CONN RECEPT 80POS .8MM W/O BOSS datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON RECTANGULAR RED datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 300MW SMT3 datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
RES 200M OHM 1W 1% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 10W datasheet.pdf