FFF ICD056GVP163D-14
ICD056GVP163D-14 picture photo
Mfg. Part Number
ICD056GVP163D-14
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
FDR QSFP-QSFP 14M
Datasheet Download
ICD056GVP163D-14.pdf
Availability of ICD056GVP163D-14
QUANTITY
ICD056GVP163D-14 Order Process
Ship out your order
Specifications of ICD056GVP163D-14
Internal Part NumberEIS-ICD056GVP163D-14
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ICD056GVP163D-14
Related LinksICD056GV, ICD056GVP163D-14 Datasheet, FFF Distributor
ICD056GVP163D-14 Details Description
Related parts for ICD056GVP163D-14
CARDEDGE 56POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
TEST LEAD 20AWG 5000V GRN 1000' datasheet.pdf
CONN RCPT CPC 15POS PANL SLDTAIL datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 2PLCC SMD datasheet.pdf
DUAL INPUT K-TYPE datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 20V 10% 2917 datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 22POS 3.81MM R/A BK datasheet.pdf
LUG COPPER 1 HOLE datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB datasheet.pdf
CAP FILM 18NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf