Sensata Technologies/Airpax IDGS1-33913-20
IDGS1-33913-20 picture photo
Mfg. Part Number
IDGS1-33913-20
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IDGS1-33913-20.pdf
Availability of IDGS1-33913-20
QUANTITY
IDGS1-33913-20 Order Process
Ship out your order
Specifications of IDGS1-33913-20
Internal Part NumberEIS-IDGS1-33913-20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IDGS1-33913-20
Related LinksIDGS1-3, IDGS1-33913-20 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IDGS1-33913-20 Details Description
Related parts for IDGS1-33913-20
MOSFET P-CH 30V 5.3A 8-SOIC datasheet.pdf
PCB COPPER CLAD 4.5X7" 2 SIDE datasheet.pdf
IC D/A CONV 12BIT R-R DUAL 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 2A 6-TSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS SKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 400 OHM 5% 40W datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB datasheet.pdf
27000UF 6,3V 25,4X35 datasheet.pdf