| Internal Part Number | EIS-IDLK1-1-51-12.0-91 | |
| Current Rating | 12A | |
| Voltage Rating - AC | - | |
| Voltage Rating - DC | - | |
| Number of Poles | 1 | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | IDLK1-1-51-12.0-91 | |
 | RC0603FR-07909KL | RES SMD 909K OHM 1% 1/10W 0603 | datasheet.pdf | |
 | MT46V32M4TG-75:D TR | IC DDR SDRAM 128M 7.5NS 66TSOP | datasheet.pdf | |
 | ERJ-S03F1051V | RES SMD 1.05K OHM 1% 1/10W 0603 | datasheet.pdf | |
 | SRR1210-8R2Y | FIXED IND 8.2UH 7.3A 17 MOHM SMD | datasheet.pdf | |
 | ELM 2-960 | LED MT SR VERT X 0.960" 3MM 2LD | datasheet.pdf | |
 | 714-83-114-31-018101 | PCB CONN CARRIER 2.54MM | datasheet.pdf | |