Sensata Technologies/Airpax IDLK1-31293-10
IDLK1-31293-10 picture photo
Mfg. Part Number
IDLK1-31293-10
Datasheet Download
IDLK1-31293-10.pdf
Availability of IDLK1-31293-10
QUANTITY
IDLK1-31293-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of IDLK1-31293-10
Internal Part NumberEIS-IDLK1-31293-10
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IDLK1-31293-10
Related LinksIDLK1-3, IDLK1-31293-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IDLK1-31293-10 Details Description
Related parts for IDLK1-31293-10
IC 10BIT 2PORT BUS SWITCH 24SOIC datasheet.pdf
TERMINAL SOLDER TURRET.135" datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .4MM 34POS datasheet.pdf
CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2K OHM 1% 10W datasheet.pdf
Connector Socket 19 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf