Integrated Device Technology (IDT) IDT79RC32V334-150BBGI
IDT79RC32V334-150BBGI picture photo
Mfg. Part Number
IDT79RC32V334-150BBGI
Brief Description
IC MPU INTERPRISE 150MHZ 256BGA
Datasheet Download
IDT79RC32V334-150BBGI.pdf
Availability of IDT79RC32V334-150BBGI
QUANTITY
IDT79RC32V334-150BBGI Order Process
Ship out your order
Specifications of IDT79RC32V334-150BBGI
Internal Part NumberEIS-IDT79RC32V334-150BBGI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Number of Cores/Bus Width1 Core, 32-Bit
Speed150MHz
Voltage - I/O3.3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IDT79RC32V334-150BBGI
IDT79RC32V334-150BBGI Details Description
Related parts for IDT79RC32V334-150BBGI
RELAY REED SPST 500MA 24V datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 160POS .050" SMD datasheet.pdf
IC GATE OR 1CH 2-INP SC-70 datasheet.pdf
IC DRIVER HALF BRIDGE 8DIP datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC datasheet.pdf
CABLE 2COND 22AWG NATURAL 500' datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN MOD HOUSING RJ45 UNSHIELDED datasheet.pdf
CTV 8C 8#8(TWIN) SKT PLUG datasheet.pdf
REPLACEMENT FTP JAWS GST TERM TO datasheet.pdf
RES SMD 0.27 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf