Integrated Device Technology (IDT) IDT79RC32V334-150BBI
IDT79RC32V334-150BBI picture photo
Mfg. Part Number
IDT79RC32V334-150BBI
Brief Description
IC MPU INTERPRISE 150MHZ 256BGA
Datasheet Download
IDT79RC32V334-150BBI.pdf
Availability of IDT79RC32V334-150BBI
QUANTITY
IDT79RC32V334-150BBI Order Process
Ship out your order
Specifications of IDT79RC32V334-150BBI
Internal Part NumberEIS-IDT79RC32V334-150BBI
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Number of Cores/Bus Width1 Core, 32-Bit
Speed150MHz
Voltage - I/O3.3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IDT79RC32V334-150BBI
IDT79RC32V334-150BBI Details Description
Related parts for IDT79RC32V334-150BBI
CAP CER 100PF 3KV NP0 1812 datasheet.pdf
CONN TERM FEMALE 16AWG TIN CRIMP datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 10-DFN datasheet.pdf
INSERTION TOOL 9177 SERIES 2 POS datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 0.027UF 100V 20% BX 1812 datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA ZIF GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100" datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CAP CER 240PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf