Sensata Technologies/Airpax IEG1-36034-10-V
IEG1-36034-10-V picture photo
Mfg. Part Number
IEG1-36034-10-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEG1-36034-10-V.pdf
Availability of IEG1-36034-10-V
QUANTITY
IEG1-36034-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEG1-36034-10-V
Internal Part NumberEIS-IEG1-36034-10-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEG1-36034-10-V
Related LinksIEG1-36, IEG1-36034-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEG1-36034-10-V Details Description
Related parts for IEG1-36034-10-V
IC OPAMP BUFFER 8MHZ RRO 32QFN datasheet.pdf
RES SMD 39.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
3 ROW R/A RECEPTACLE SOLDER datasheet.pdf
CONN SKT 40POS 1.27MM GOLD datasheet.pdf
IC CPLD 320MC 4.2NS 132CSBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
LIMIT SWITCH SPDTX2 4A 28VDC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT datasheet.pdf
IPD M18 SHLD 3W SPST M12 datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CAP 2.2 UF 20% 400 V datasheet.pdf