Sensata Technologies/Airpax IEG12-30677-3
IEG12-30677-3 picture photo
Mfg. Part Number
IEG12-30677-3
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEG12-30677-3.pdf
Availability of IEG12-30677-3
QUANTITY
IEG12-30677-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of IEG12-30677-3
Internal Part NumberEIS-IEG12-30677-3
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEG12-30677-3
Related LinksIEG12-, IEG12-30677-3 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEG12-30677-3 Details Description
Related parts for IEG12-30677-3
RES SMD 3.92K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 50MS SOT23-5 datasheet.pdf
CAP 30MF 3.3V SURFACE MOUNT datasheet.pdf
SWITCH EXTENDED ACTUATOR 7 SEC datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TERMINAL ZP 2.5/2AN/QV/4 datasheet.pdf
CONN HEADER .05" 12POS SMT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 37POS CABLE SKT datasheet.pdf
CONN HDR 3POS 2.54MM datasheet.pdf