Sensata Technologies/Airpax IEG6-1-52-30.0-01-V
IEG6-1-52-30.0-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IEG6-1-52-30.0-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A
Datasheet Download
IEG6-1-52-30.0-01-V.pdf
Availability of IEG6-1-52-30.0-01-V
QUANTITY
IEG6-1-52-30.0-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEG6-1-52-30.0-01-V
Internal Part NumberEIS-IEG6-1-52-30.0-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEG6-1-52-30.0-01-V
Related LinksIEG6-1-52, IEG6-1-52-30.0-01-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEG6-1-52-30.0-01-V Details Description
Related parts for IEG6-1-52-30.0-01-V
RES SMD 15.4 OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC CTRLR HOTPLUG PCI DUAL 48TQFP datasheet.pdf
RES SMD 1.02KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 165 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 931 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 1MSPS 8CH 30-TSSOP datasheet.pdf
IC SWITCH DPDT 10UTQFN datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 44POS HL LOW P datasheet.pdf