Sensata Technologies/Airpax IEGBXF6-36065-10-V
IEGBXF6-36065-10-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGBXF6-36065-10-V
Datasheet Download
IEGBXF6-36065-10-V.pdf
Availability of IEGBXF6-36065-10-V
QUANTITY
IEGBXF6-36065-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGBXF6-36065-10-V
Internal Part NumberEIS-IEGBXF6-36065-10-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGBXF6-36065-10-V
Related LinksIEGBXF6-3, IEGBXF6-36065-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGBXF6-36065-10-V Details Description
Related parts for IEGBXF6-36065-10-V
CONN RECEPT HR 5POS 2.5MM WHITE datasheet.pdf
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0603 datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 50A ZERO PNL MNT datasheet.pdf
RES 36K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
IPD 6.5-1MM SHLD 3W SPST M8 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V X7S 0603 datasheet.pdf
750 TB PLU PLU HOOK/BACK datasheet.pdf
2800UF 30V 25.4X41.28 85C AXI datasheet.pdf