Sensata Technologies/Airpax IEGHF66-32007-10-V
IEGHF66-32007-10-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGHF66-32007-10-V
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEGHF66-32007-10-V.pdf
Availability of IEGHF66-32007-10-V
QUANTITY
IEGHF66-32007-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGHF66-32007-10-V
Internal Part NumberEIS-IEGHF66-32007-10-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGHF66-32007-10-V
Related LinksIEGHF66-3, IEGHF66-32007-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGHF66-32007-10-V Details Description
Related parts for IEGHF66-32007-10-V
SCR PHASE CTRL MOD 1400V 750A datasheet.pdf
LED CBI 3MM BI-LVL RED/YELLOW datasheet.pdf
CONN ADAPTER 19P-19P F-M PNL MNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
RES 309 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 16BIT SRL 2CH 52-QFN datasheet.pdf
CABLE 5POS datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
HDM EMPR110F140FK datasheet.pdf
CONN FML 3POS TO MALE 3POS datasheet.pdf