Sensata Technologies/Airpax IEGHF66-34440-10B-V
IEGHF66-34440-10B-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGHF66-34440-10B-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEGHF66-34440-10B-V.pdf
Availability of IEGHF66-34440-10B-V
QUANTITY
IEGHF66-34440-10B-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGHF66-34440-10B-V
Internal Part NumberEIS-IEGHF66-34440-10B-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGHF66-34440-10B-V
Related LinksIEGHF66-3, IEGHF66-34440-10B-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGHF66-34440-10B-V Details Description
Related parts for IEGHF66-34440-10B-V
JUMPER-H1505TR/A3049Y/X 3" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
SINGLE ENDED CABLE ASSEMBLY datasheet.pdf
SOLID WALL DUCT 1.5X1.5 datasheet.pdf
OSC CMEMS 10.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
NOISE FILTER COM 43 OHM 5V 0603 datasheet.pdf
CRYSTAL 24.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf