Sensata Technologies/Airpax IEGHF66-35462-16-V
IEGHF66-35462-16-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGHF66-35462-16-V
Datasheet Download
IEGHF66-35462-16-V.pdf
Availability of IEGHF66-35462-16-V
QUANTITY
IEGHF66-35462-16-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGHF66-35462-16-V
Internal Part NumberEIS-IEGHF66-35462-16-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGHF66-35462-16-V
Related LinksIEGHF66-3, IEGHF66-35462-16-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGHF66-35462-16-V Details Description
Related parts for IEGHF66-35462-16-V
FIXED IND 5.6UH 260MA 1.8 OHM TH datasheet.pdf
CONN FFC 8POS 2.54MM R/A datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 1210 SMD datasheet.pdf
HDR STR SR .100 DP datasheet.pdf
MOD STEPPER MOTOR DRV 1.5A BIPO datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 66POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 6POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
2.54MM SRSW SMTHDR W/O CAP datasheet.pdf
RES SMD 412K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 25V 2711 datasheet.pdf